ویزای کار کلاس 482 جایگزین ویزای 457 استرالیا

طراحی سایتویزای کار 482 استرالیا ( ویزای 457 سابق )

ویزای 482 که به آن TSS مخفف Temporary Skill Shortage نیز گفته می شود به کارفرمایان استرالیا اجازه می دهد نیروی کار مورد نیازشان را از خارج از استرالیا تأمین نمایند.

ادامه مطلب...

آخرین تغییرات در ویزای 457 استرالیا

طراحی سایت

به گزارش سایت SBS Newsوزیر مهاجرت استرالیا اخیراً در یکی از اظهار نظرات خود در خصوص ویزای 457 اعلام کرده که در دولت قبلی استرالیا لیست مشاغل مورد نیاز تحت پوشش ویزای 457 بسیار گسترده شده بود و اکنون نیاز به بازنگری و محدود شدن این لیست احساس می شود.

ادامه مطلب...

برنامه های مهاجرتی جدید استرالیا در سال 2020

طراحی سایت

از تاریخ نوامبر 2019 اداره مهاجرت استرالیا از شروع برنامه مهاجرتی جدیدی خبر داد که از طریق آن استعدادهای درخشان در کل جهان می توانند برای انجام پروژه های مختلف تجاری، صنعتی، علمی و .. در جهت کمک به رشد اقتصاد استرالیا اقامت دائم دریافت

ادامه مطلب...

معرفی ویزای اقامتی جدید در استرالیا

طراحی سایت

دولت استرالیا اعلام کرد در صدد معرفی ویزای اقامتی جدیدی برای صاحبان کسب و کار و تجارت است که بدون نیاز به سرمایه مشابه آنچه در ویزاهای فعلی سرمایه گذاری معمول است بتوانند تنها با ارائه مدرک زبان در حد 5 آیلیتس و یک طرح توجیهی قابل قبول اقامت موقت دریافت نمایند.

ادامه مطلب...

نیاز سالانه 260 هزار مهاجر و نیروی کار جدید در آلمان

طراحی سایت

مطالعات جدیدی که توسط موسسه برتلزمان و با مدیریت موسسه تحقیقات اشتغال و دانشگاه کوبرگ انجام شده نشان می دهد آلمان برای جبران کمبودهای شدید خود در زمینه تأمین نیروی کار که به واسطه پیر شدن جمعیت به وجود آمده

ادامه مطلب...

آخرین تغییرات در فهرست مشاغل استرالیا

طراحی سایت

این فهرست که از تاریخ 17 ژانویه 2018 قابل اعمال است شامل رشته های اضافه شده و رشته های حذف شده و همچنین شامل رشته هایی می شود که بین فهرستهای (MLTSSL) و (STSOL) جابجا شده اند.

لازم به ذکر است سه شغل به شرح زیر به فهرست جدید اضافه شده اند؟

ادامه مطلب...