فارغ التحصیل دانشگاه خاص

طراحی سایت

ویزای دانشگاههای خاص زیرگروه 476

Skilled Recognized Graduate visa – Subclass 476

این ویزا از نوع ویزاهای اقامت شغلی موقت است که بمدت 18 ماه و جهت یافتن کار، کارورزی و کسب تجربه در استرالیا به متقاضیان واجد شرایط اعطا می شود.

دولت استرالیا از میان دانشگاههای سراسر جهان تعدادی را به عنوان دانشگاههای خاص مشخص نموده است. این دانشگاهها معمولا از نظر کیفیت آموزش و استانداردهای قابل قبول بین المللی از سایر دانشگاهها در همان کشور بالاتر هستند.

ادامه مطلب...

ویزای مهاجرت شغلی - ایالتی

طراحی سایت

skilled-nominated-visa-subclass-190

ویزای مهاجرت شغلی زیرگروه 190 همانند ویزای 189 اقامت دایم 5 ساله است. تنها تفاوت این ویزا با ویزای 189 محدودیت جغرافیایی این ویزا می باشد. این بدان معناست که در ویزای 189 شما محدودیتی به لحاظ جغرافیایی برای انتخاب محل زندگی ندارید و در هر کجای استرالیا که مایل باشید می توانید اقامت کنید، اما در ویزای 190 شما می باست 2 سال از 5 سال ویزای خود را حتما در آن ایالتی که به شما اسپانسرشیپ ایالتی داده زندگی نمایید.

ادامه مطلب...

ویزای مهاجرت شغلی- منطقه ای

طراحی سایت

(Skilled Regional Provisional Visa-Subclass 489)

برای اخذ این ویزا فرد متقاضی می بایست از یکی از مناطق کم جمعیت واقع در یکی از ایالتهای استرالیا اسپانسرشیپ ایالتی دریافت نماید.

ادامه مطلب...

ویزای مهاجرت شغلی- فدرال

طراحی سایت

Skilled Independent Migration-Subclass 189

زیر گروه ۱۸۹ بهترین نوع ویزای مهاجرت شغلی استرالیا می باشد. این ویزا برای کسانی است که می خواهند اقامت دائم استرالیا را بگیرند. در این ویزا شما هیچگونه محدودیتی در انتخاب محل زندگی و کار ندارید و در هریک از ایالت های استرالیا که مایل باشید می توانید زندگی کنید. در حقیقت اگر امتیاز شما برای مهاجرت به استرالیا از طریق این نوع ویزای مهاجرت شغلی کافی باشد بسیار خوش شانس بوده اید زیرا این ویزا یکی از بهترین انواع ویزاهای شغلی استرالیا برای کسانی است که می خواهند جهت مهاجرت کاری و اقامت دائم استرالیا اقدام کنند.

ادامه مطلب...